HAKKIMIZDA

YBT Grup  Ankara merkezli kurulmuş olup,  Türkiye'nin bütün bölgelerine faaliyet gösteren bir danışmanlık  ve eğitim firmasıdır.

Yönetim danışmanlığı alanında hizmet vermeye başlamış olan kurumumuz. Teknolojik gelişmeleri,  yenilikleri  takip ederek en güncel standart ve mevzuatlar ile ihtiyaçları karşılamayı sürdürmektedir.

 

Uluslararası tanınabilir belgelendirme  kuruluşların da Baş denetçi olarak görev almış, uzman kadromuzla tüm Türkiye geneli  kısa sürede sektörün önde gelen firmalarına yönetim sistemlerinin kurulmasını sağlayarak çok sayıda eğitim ve danışmanlık hizmeti vermiştir.

Firmamızı tercih eden müşterilerimizin memnuniyeti, güveni ile kalite yönetim sistemleri danışmanlık ve eğitim faaliyetlerindeki gelişimimizi , farklılığımızı devam eden başarılarımızla sürdüreceğiz.

Misyonumuz

İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ve çalışanların ilk tercihi olmak. Yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak. Bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda çözüm ortağı kimliği ile , işletmelerin ihtiyaçlarını tespit edip çözmek için ,danışmanlık hizmetlerimizi ulusal , uluslararası yasal mevzuatlar ve standartlara bağlı olarak gerçekleştirmek.
 

Vizyonumuz

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın  memnuniyeti ile danışmanlık hizmetleri sektöründe Türkiye de örnek şirket olmak.

Bizimle iletişimde kalın.

En son haberler ve eğitim duyuruları hakkında gelişmelerden haberdar olmak için bültenimize katılın.

whatsapp (1).png